УКР РУС ENG
Про нас Послуги Контакти Карта сайту Прес-центр Пошукачам
на головну написати нам

Група компаній «Алла Коняєва і Партнери»

підбір менеджерів вищої ланки та ключових фахівців
огляди заробітних платаутстафінгаутплейсмент
Унікальний сервіс на ексклюзивний запит. Зі скромним шармом професіоналізму. 18 - Жовтень - 2018
XX:XX:XX
 
   
 

Україна, 01054, Київ,
вул. Ярославів Вал 21 Д, оф. 1,
тел./факс: (044) 383 46 00 
www.ancor-sw.com
info@ancor-sw.com

©«Анкор СВ», 2006
©«Алла Коняєва і Партнери», 2008

Всі права застережено.
Часткове використання
матеріалів сайту
можливе лише
з письмового дозволу
Компанії «Анкор СВ»

 
Історія компанії
 

1991 - перше рекрутингове замовлення від іноземної компанії, виконане на субпідряді у московського рекрутингового агентства «АНКОР»,  початок неформалізованого партнерства з цією компанією.

1992 - заснування ТОВ «Агентство «Вакант». Перші успішні спроби самостійного пошуку рекрутингових замовлень іноземних компаній, перші «постійні клієнти».

1993 -первинне усвідомлення успішної стратегії пошуку і встановлення довгострокових відносин з власними клієнтами, перший найманий співробітник.

1994 - прийняття пропозиції московських партнерів перереєструвати компанію зі зміною назви на «Агентство «Анкор СВ» з метою сумісної популяризації бренду, розробка та реалізація плану дій з ребрендінгу в Україні.

1995 - організація 3-ої Всеанкорської Конвенції в Києві; перша публікація про київське Агентство «Анкор СВ» в англомовній газеті «Intelnews» (15.06.1995); перші тренінги з технологій рекрутменту у зарубіжних тренерів, проведення першого дослідження і випуск «Огляду заробітних плат і компенсацій».

1996 - переїзд у великий новий офіс і розширення штату агентства до восьми осіб. Початок роботи в регіонах України, перехід на нормований робочий день.

1997 - друге місце за обсягами продажу  серед всіх офісів, що працюють під комерційними найменуваннями АНКОР і що розвивають її на закріплених за кожним агентством  територіях.

1998 - початок активної популяризації рекрутменту в засобах масової інформації і профільних виданнях.

 Сьогодні ми пишаємось численними публікаціями в українських та іноземних газетах і журналах: «Відділ кадрів», «Довідник кадровика», «Менеджер з персоналу», «Управління персоналом», «Бізнес-консультант», «Бізнес-анонс», «Компаньйон», «Торговельний експерт», «Персонал», «Влада грошей», «Власник»,  «Професіонал», «Кореспондент», «Бізнес», «Офіс», «Діловий журнал», «Рекрутинг», «Практический  маркетинг», «The Ukrainian Observer»,  «Intelnews», «The Economist» та  ін.

1999 - отримання авторських прав на технологію «Рекрутмент: технологія, процес, результат» (ВП №354); перший успішний проект з організаційного консультування.

2000 - розробка стратегії розвитку компанії на п'ять років, усвідомлення місії, вибір стратегії диференціації і високоіндивідуалізованого сервісу як головних засад філософії бізнесу. Організація першої зустрічі рекрутингових агентств м.Києва для проведення ділової гри за технологією взаємодії з клієнтами, публікація за її результатами. Публікація аналітичної статті за наслідками Огляду заробітних плат у зарубіжному виданні "The Economist". Створення корпоративного сайту. Реєстрація ДП «Анкор-Лізинг» і виведення на ринок послуги аутстаффінгу. Організація 6-ої Всеанкорської Конвенції в Києві.

2001 - перше місце за п'ятьма якісними показниками в рейтингу українських рекрутингових агентств, проведеному компанією COMILFO-HR. Присвоєння журналом «Відділ кадрів» Аллі Коняєвій, одному із засновників компанії,  звання «найпопулярніший автор року».

2002 - припинення добровільного неформалізованого партнерства з російською мережею АНКОР. Отримання свідоцтва про реєстрацію торговельної марки «Анкор СВ».

2003 - підготовка і проведення установчої конференції «Української рекрутингової асоціації». Отримання свідоцтва про реєстрацію авторських прав на «Методику рейтингового дослідження «Оцінка якості послуг рекрутингового агентства».

2004 -1-е місце за наслідками рейтингу «Оцінка якості послуг українських рекрутингових агентств»; аналітичні публікації про становище та перспективи рекрутингового сервісу в Україні, перші статті про проблеми HR-менеджерів у взаємодії з внутрішніми клієнтами. Рішення про припинення членства в УРА.

2005 - вступ до Асоціації консультантів з підбору персоналу (АКПП, Росія). Отримання диплому переможця національного бізнес-рейтингу з присвоєнням звання «Лідер галузі». Введення інституції партнерства в компанії

2006 - перші відкриті тренінги для рекрутерів і менеджерів HR-служб за технологією рекрутменту в Києві і Москві. Початок роботи як компанія Executive Search. Переїзд до нового офіса.

2007 - перше місце у рейтингу  "Топ-10 рекрутингових компаній" , що був проведений  журналом  "Деловой" (червень 2007г.) ,Відкриття пресс-центру та проведення заседання медіа-клубу "Территорія персоналу". Проведення "Штабних навчань стратегів бізнес-змін". Заснування консалтингової компанії "Алла Коняєва і партнери".

1  2  3  4 

 
Про нас Послуги Контакти Карта сайту Прес-центр Пошукачам