УКР РУС ENG
Про нас Послуги Контакти Карта сайту Прес-центр Пошукачам
на головну написати нам

Група компаній «Алла Коняєва і Партнери»

підбір менеджерів вищої ланки та ключових фахівців
огляди заробітних платаутстафінгаутплейсмент
Унікальний сервіс на ексклюзивний запит. Зі скромним шармом професіоналізму. 15 - Грудень - 2018
XX:XX:XX
 
   
 

Україна, 01054, Київ,
вул. Ярославів Вал 21 Д, оф. 1,
тел./факс: (044) 383 46 00 
www.ancor-sw.com
info@ancor-sw.com

©«Анкор СВ», 2006
©«Алла Коняєва і Партнери», 2008

Всі права застережено.
Часткове використання
матеріалів сайту
можливе лише
з письмового дозволу
Компанії «Анкор СВ»

 
Місія, стратегія
 

Місія

Адресатами нашої відповідальності є:

наші клієнти

 • Ми приймаємо на себе зобов'язання бути кращою в Україні компанією, що надає індивідуалізований сервіс в галузі управління людськими ресурсами;

наші співробітники

 • Ми спрямовуємо значну частину доходу на забезпечення своєму персоналові гідного життя і можливостей для професійного вдосконалення, службового зростання і творчої самореалізації, відповідно до самовідданості, з якою цей персонал працює на благо наших клієнтів та агентства;

кадрова індустрія

 • Ми поповнюємо професійне консалтингове співтовариство компанією, що працює етично, встановлюючи найвищі стандарти якості;

наша країна

 • Ми робимо все можливе, щоб бути прогресивною і соціально відповідальною компанією, що робить посильний внесок до розвитку цивілізованого підприємництва в Україні.

Ми йдемо своїм шляхом з помірним оптимізмом, терпінням, дотримуючись моральних норм і стандартів ділової етики.

Стратегічна мета компаній

Дотримуватися відповідності всіх наших сервісів за якістю та професійними стандартами рівневі світових лідерів Executive Search, тим самим забезпечуючи собі ринковий успіх.

Етика

Наш Етичний Кодекс встановлює стандарт, відповідно  до якого виконують свої посадові обов'язки всі співробітники компанії.

Керівники наших компаній несуть відповідальність як за якість послуг, що надаються, так і за їх відповідність прийнятим в компанії етичним нормам.

Вищою цінністю для персоналу наших компаній є інтереси споживачів наших сервісів.

Відносини з клієнтами

 • Ми знаходимося в партнерських відносинах зі своїми клієнтами і дотримуємося норм взаємної довіри і рівноправної співпраці.
 • Ми керуємося виключно інтересами клієнта і не переслідуємо позаконтрактної вигоди стосовно нього або будь-якої третьої сторони.
 • Ми надаємо клієнтові лише об'єктивну і правдиву інформацію.
 • Ми надаємо послуги з якістю максимально можливого рівня.
 • Ми приймаємо до виконання тільки ті замовлення, які можемо виконати кваліфіковано і в прийнятний для клієнта термін, ми не приймаємо замовлення від компаній, бізнес яких несумісний з принципами гуманізму. 
 • Ми інформуємо клієнта про існування непередбачуваних обставин, які можуть перешкоджати своєчасному виконанню договірних зобов'язань.
 • Ми використовуємо конфіденційну інформацію, отриману від клієнта, тільки в рамках замовлення і лише на користь клієнта.
 • Ми ніде не згадуємо імені клієнта без його дозволу.
 • Ми не залучаємо співробітників компанії клієнта для участі в рекрутингових конкурсах упродовж року з часу виконання останнього замовлення.
 • Ми рекомендуємо співробітникам компанії клієнта, що звернулися до нас з питання перепрацевлаштування, повідомити свого роботодавця про намір скористатися нашими послугами.

Відносини з претендентами на вакансії

 • Ми вибудовуємо з претендентом виключно ділові відносини, засновані на принципах чесності, об'єктивності та конфіденційності.
 • Ми роз'яснюємо претендентові суть рекрутингової послуги та її відмінності від послуги з працевлаштування: наша послуга безкоштовна для претендента, і ми не несемо зобов'язань щодо його неодмінного працевлаштування.
 • Ми не повідомляємо інформацію про претендента нікому, крім потенційного роботодавця, і не розголошуємо поза рамками виконання конкретного замовлення сам факт його звертання до нас.
 • Ми вимагаємо від клієнта дотримання принципу конфіденційності стосовно претендента, у тому числі й під час проведення процедури перевірки рекомендацій.
 • Ми максимально коректно проводимо процедуру перевірки рекомендацій, щоб у жодному випадку не погіршити становище претендента на його дійсному місці роботи.
 • Ми максимально коректно проводимо психологічне тестування, керуючись при цьому міжнародними стандартами застосування процедур психодіагностіки.

Ресурси

Консальтанти наших компанійчиїми зусиллями забезпечується бізнес-успіх - висококваліфіковані фахівці в галузі пошуку, підбору персоналу та кадрового консалтингу. Кожен з них по кілька років спеціалізується на певній сфері бізнесу і добре знає особливості компаній-роботодавців, специфіку пропозицій ринку праці, менталітет професіоналів, їхні побажання щодо роботи та компенсаційні очікування.

За час роботи «Анкор СВ»накопичена величезна база даних фахівців високої кваліфікації, що знають іноземні мови і мають досвід роботи в різних сферах діяльності:

 • фінансовій,
 • продажу і маркетингу,
 • індустріальній,
 • технічного інжинірингу,
 • інформаційних технологій,
 • логістики,
 • адміністративного і підтримуючого сервісів тощо.

Під базою даних ми маємо на увазі інформаційне джерело, де  реєструються реальні дані про трудовий шлях людей, а не папери, які вони надсилають. Ми особисто знайомимося з нашими претендентами, проводимо з ними структуроване і глибинне інтерв'ю, перевіряємо знання, уміння та навички.

Конкурентні переваги

Безумовною нашою конкурентною перевагою є компетентність і тривалий досвід роботи в сфері класичного менеджмент-рекрутмента, Еxecutive Search і споріднених сервісів.

Не менш значущою перевагою нашої компанії є насиченість всіх послуг, що надаються, консультаційною складовою, що дає клієнтам змогу отримувати унікальний сервіс під ексклюзивний запит.

Ми - організації, що постійно навчаються і здатні підтримувати постійно високий рівень професійних знань і умінь у своїх співробітників, що приймають консалтингову кар'єру як значущу складову своїх життєвих цінностей. Всі наші співробітники пройшли відповідне навчання і володіють адаптованою західною технологією класичного рекрутменту.

Інституція партнерства як реальна перспектива для кращих консультантів закладає в наш сервіс потенціал синергії досвіду кожного співробітника.

Технологічні і інноваційні напрацювання

Головним своїм конкурентом ми вважаємо себе сьогоднішніх, що дає нам змогу завтра ставати кращими, ніж вчора.

Завдяки довготривалій стратегії, спрямованої на популяризацію в засобах масової інформації рекрутингового сервісу, оглядів заробітних плат, послуг аутстаффінгу і та аутплейсменту, ринкова  відомість компанії значно перевищує середню по галузі.

Гарне знання бізнес-середовища в Україні і розуміння особливостей національного менталітету дає нам змогу успішно надавати послуги не тільки в Києві, але й на регіональних ринках праці.

1  2  3  4 

 
Про нас Послуги Контакти Карта сайту Прес-центр Пошукачам