УКР РУС ENG
О нас Услуги Соискателям Публикации Контакты Карта сайта Опрос для рекрутеров Новости Форум Пресс-центр Кайфейня
на главную написать нам

Группа компаний "Алла Коняева и Партнеры"

подбор менеджеров высшего звена и ключевых специалистов
обзоры заработных платаутстаффинг и интерим менеджментаутплейсмент
Уникальный сервис под эксклюзивный запрос. Со скромным обаянием профессионализма 19 - Октябрь - 2018
XX:XX:XX
 
   
 

Украина, 01054, Киев,
Ярославов Вал 21 Д, оф. 1, цокольный этаж
Вход с ул. О. Гончара 26 тел./факс: (+38 044) 383 46 00
info@ancor-sw.com

© "Анкор СВ", 2006

©"Алла Коняева и партнеры",2008
Все права защищены.
Частичное использование
материалов сайта
возможно только
с письменного разрешения
Компании "Анкор СВ"
 
Компанія Executive Search
 

Місія

Адресатами наших відповідальних устремлінь є:

наші клієнти

 • Ми приймаємо на себе зобов'язання бути кращою в Україні компанією, що надає індивідуалізований сервіс в області управління людськими ресурсами;

наші співробітники

 • Ми направлятимемо значну частину доходу на забезпечення своєму персоналу гідного життя і можливостей для професійного вдосконалення, службового зростання і творчої самореалізації, відповідно до самовідданості, з якою вони працюють на благо наших клієнтів і агентства;

кадрова індустрія

 • Ми поповнюємо професійне консалтингове співтовариство компанією, що працює етично, встановлюючи найвищі стандарти якості;

наша країна

 • Ми зробимо все можливе, щоб бути прогресивною і соціально відповідальною компанією, що вносить посильний внесок до розвитку цивілізованого підприємництва в Україні.

Ми йдемо своєю дорогою з помірним оптимізмом, терпінням, дотримуючи моральні норми і стандарти ділової етики.

Стратегічна мета компанії

Добиватися відповідності всіх наших сервісів за якістю і професійними стандартами рівню світових лідерів Executive Search, тим самим забезпечуючи собі ринковий успіх.

Етика

Етичний кодекс Агентства «Анкор СВ» встановлює стандарт, відповідно  якому виконують свої посадові обов'язки всі співробітники компанії.

Керівники Агентства «Анкор СВ» несуть відповідальність, як за якість послуг, що надаються, так і за їх відповідність прийнятим в компанії етичним нормам.

Вищою цінністю для персоналу Агентства «Анкор СВ» є інтереси споживачів наших сервісів.

Відносини з клієнтами

 • Ми знаходимося в партнерських відносинах з своїми клієнтами і дотримуємо норми взаємної довіри і рівноправної співпраці.
 • Ми керуємося виключно інтересами клієнта і не переслідуємо внеконтрактной вигоди по відношенню до нього або якої-небудь третьої сторони.
 • Ми надаємо клієнтові лише об'єктивну і правдиву інформацію.
 • Ми надаємо послуги з якістю максимально можливого рівня.
 • Ми приймаємо до виконання тільки ті замовлення, які можемо виконати кваліфіковано і в прийнятний для клієнта термін.
 • Ми інформуємо клієнта у разі непередбачених обставин, які можуть перешкоджати своєчасного виконання договірних зобов'язань.
 • Ми використовуємо конфіденційну інформацію, отриману від клієнта, тільки в рамках замовлення і лише на користь клієнта.
 • Ми ніде не згадуємо імені клієнта без його дозволу.
 • Ми не привертаємо співробітників компанії клієнта для участі в рекрутінгових конкурсах протягом року з часу виконання останнього замовлення.
 • Ми рекомендуємо співробітникам компанії клієнта, що звернулися до нас з питання перетрудоустройства, повідомити свого працедавця, що діє, про намір скористатися нашими послугами.

Відносини з претендентами

 • Ми вибудовуємо з претендентом виключно ділові відносини, засновані на принципах чесності, об'єктивності і конфіденційності.
 • Ми роз'яснюємо претендентові суть рекрутінгової послуги і її відмінності від послуги з працевлаштування: наша послуга безкоштовна для претендента, і ми не несемо зобов'язань по його неодмінному працевлаштуванню.
 • Ми не повідомляємо інформацію про претендента нікому, окрім потенційного працедавця, і не розголошуємо поза рамками виконання конкретного замовлення сам факт його звернення до нас.
 • Ми вимагаємо від клієнта дотримання принципу конфіденційності по відношенню до претендента, у тому числі і під час проведення процедури перевірки рекомендацій.
 • Ми максимально коректно проводимо процедуру перевірки рекомендацій, щоб у жодному випадку не погіршити положення претендента на його справжньому місці роботи.
 • Ми максимально коректно проводимо психологічне тестування, керуючись при цьому міжнародними стандартами застосування процедур психодіагностіки.

Ресурси

Консультанти Агентства «Анкор СВ»,  чиїми зусиллями є забезпеченим бізнес-успіх    - висококваліфіковані фахівці в галузі пошуку, добору персоналу і кадрового консалтингу. Кожен з них по декілька років спеціалізується на певній сфері бізнесу і добре знає особливості компаній-працедавців, специфіку пропозицій ринку праці, менталітет професіоналів, їх побажання щодо роботи і компенсаційні очікування.

За час роботи Агентства «Анкор СВ»накопичена величезна база даних фахівців високої кваліфікації, що знають іноземні мови і мають досвід роботи в різних сферах діяльності:

 • фінансовій,
 • продажу і маркетингу,
 • індустріальній,
 • технічного інжинірингу,
 • інформаційних технологій,
 • логістики,
 • адміністративного і підтримуючого сервісів і ін.

Під базою даних ми маємо на увазі інформаційне джерело, де  реєструються реальні дані про трудовий шлях людей, а не папери, які вони надсилають. Ми особисто знайомимося з нашими претендентами, проводимо з ними структуроване і глибинне інтерв'ю, перевіряємо знання, уміння та навички.

Конкурентні переваги

Безумовною конкурентною перевагою Агентства «Анкор СВ» є компетентність і тривалий досвід роботи в сфері класичного менеджмент-рекрутмента, Еxecutive Search і споріднених сервісів.

Не менш значущою перевагою наший компанії є насиченість всіх послуг, що надаються, консультаційною складовою, що дозволяє клієнтам отримувати унікальний сервіс під ексклюзивний запит.

Ми - самонавчальна організація, яка є здатною підтримувати постійно високий рівень професійних знань і умінь у своїх співробітників, що приймають консалтингову кар'єру як значущу складову їх життєвих цінностей. Всі наші співробітники пройшли відповідне навчання і володіють адаптованою західною технологією класичного рекрутмента.

Інститут партнерства як реальна перспектива для кращих консультантів закладає в наш сервіс потенціал синергії досвіду кожного співробітника.

Технологічні і інноваційні напрацювання завжди дозволяли нам бути першопроходцями у виведенні на український ринок нових сервісів. Уміння бути першими підвищує шанси компанії зберегти свій інноваційний потенціал і в майбутньому, а, отже, оперативно відгукуватися на постійно зростаючі запити клієнтів.

Головним своїм конкурентом ми вважаємо себе сьогоднішніх, що дозволяє нам завтра ставати кращими ніж вчора.

Завдяки довготривалій стратегії, що є направленою на популяризацію в засобах масової інформації рекрутингового сервісу, оглядів заробітних плат, послуг аутстаффінгу і аутплейсменту, ринкова  знаність компанії значно перевищує середню по галузі.

Хороше знання бізнес-середовища в Україні і розуміння особливостей національного менталітету дозволяє нам успішно надавати послуги не тільки в Києві, але і на регіональних ринках праці в Україні.

1  2  3  4 

 
О нас Услуги Соискателям Публикации Контакты Карта сайта Опрос для рекрутеров Новости Форум Пресс-центр Кайфейня