УКР РУС ENG
Про нас Послуги Контакти Карта сайту Прес-центр Пошукачам
на головну написати нам

Група компаній «Алла Коняєва і Партнери»

підбір менеджерів вищої ланки та ключових фахівців
огляди заробітних платаутстафінгаутплейсмент
Унікальний сервіс на ексклюзивний запит. Зі скромним шармом професіоналізму. 18 - Листопад - 2018
XX:XX:XX
 
  Про нас  
 

Україна, 01054, Київ,
вул. Ярославів Вал 21 Д, оф. 1,
тел./факс: (044) 383 46 00 
www.ancor-sw.com
info@ancor-sw.com

©«Анкор СВ», 2006
©«Алла Коняєва і Партнери», 2008

Всі права застережено.
Часткове використання
матеріалів сайту
можливе лише
з письмового дозволу
Компанії «Анкор СВ»

 

Компанія Executive Search «Анкор СВ» -  працює в Україні з 1992 року і надає послуги з пошуку і підбору управлінських кадрів вищої ланки і ключових фахівців. Консалтингова компанія «Алла Коняєва і партнери» -  працює в Україні з 2008 року і надає  послуги консалтингу у сфері управління персоналом.

Головними цінностями обох компаній є індивідуальний підхід до кожного клієнта, прагнення до адекватного розуміння і якісного задоволення потреб, що знаходяться в зоні нашої компетентності. 

Наш стратегічний вибір в бізнесі - створення і надання клієнтові унікальних послуг, базованих на розвиненій консалтинговій складовій та  індивідуальному підходові до кожного користувача. Саме такий підхід характерний для компаній Executive Search. Установка на безперервне опанування нових знань і розвиток бізнесу дає нам змогу постійно створювати нові сервісні продукти.

Користувачами сервісів Компанії Executive Search «Анкор СВ» та консалтинговой компаний "Алла Коняєва і партнери"  є українські та іноземні компанії, які ведуть бізнес відповідно до найвищих стандартів управління людським капіталом. Всі сервіси, надавані нами, грунтовані на глибокій пошані до клієнтів: власників і співробітників компаній-роботодавців. Кожна взаємодія,  проект - це не тільки можливість допомогти компаніям-клієнтам у підборі унікальних фахівців, але і взаємне збагачення рішеннями і технологіями.

Згідно з нашим Етичним кодексом , що беззаперечно поділяють власники і наймані працівники, вищою цінністю для будь-якого співробітника, залученого для надання послуги, є інтереси клієнта. Ми слугуємо їм чесно, компетентно, з повним усвідомленням особистої відповідальності перед клієнтами, нашою компанією і кадровою індустрією нашої країни.

Все згадане вище дає нам право стверджувати, що конкурентними перевагами наших компаній є високоіндивідуалізований підхід до Клієнтів, ефективні технології всіх сервісів, що надаються, і, звичайно ж, співробітники, які поділяють стратегічне бачення консалтингового бізнесу як значущої складової життєвих цінностей кожного з нас.

Ми створюємо атмосферу, що  сприяє розвитку продуктивних  зв'язків між членами колективів, формує взаємоповагу та підтримує взаєморозвиток.  Це є важливим для нас, оскільки без об'єднання зусиль обох  команд забезпечення наших Клієнтів якісним сервісом було б неможливим.  

Віддзеркаленням та результатом об'єднання наших зусиль на сьогодні є:

  • 1-е місце за результатами рейтингу «Топ 10 рекрутингових компаній», за даними дослідження журналу "Діловий", що був надрукований у червневому номері 2007р. ;
  • 1-е місце за результатами рейтингу «Оцінка якості послуг українських рекрутингових агентств» у 2004 році;
  • золота медаль у номінації «Кращий роботодавець в індустрії» Національного бізнес-рейтингу 2005 року, організатором якого була Торговельно-промислова палата України;
  • членство в Асоціації Консультантів з Підбору Персоналу (АКПП) - найбільшому та авторитетному об'єднанні рекрутерів Росії та країн СНД;
  • членство у Європейській Бізнес Асоціації та Американській Торгово-Промисловій Палаті.

Репутація Компанії Executive Search «Анкор СВ» складалася роками, вона базується на прагненні допомогти кожному, хто цінує високі стандарти і ефективні технології, що гарантують якість, на розвиненому відчутті економічної і соціальної відповідальності.

Репутація консалтингової компанії «Алла Коняєва і партнери»  ще має відбутися. І ми зрробимо все, що від нас залежить, щоб гідно іти шляхом нашої материнської структури.


 
Про нас Послуги Контакти Карта сайту Прес-центр Пошукачам