УКР РУС ENG
Про нас Послуги Контакти Карта сайту Прес-центр Пошукачам
на головну написати нам

Група компаній «Алла Коняєва і Партнери»

підбір менеджерів вищої ланки та ключових фахівців
огляди заробітних платаутстафінгаутплейсмент
Унікальний сервіс на ексклюзивний запит. Зі скромним шармом професіоналізму. 18 - Листопад - 2018
XX:XX:XX
 
  Пошукачам  
 

Україна, 01054, Київ,
вул. Ярославів Вал 21 Д, оф. 1,
тел./факс: (044) 383 46 00 
www.ancor-sw.com
info@ancor-sw.com

©«Анкор СВ», 2006
©«Алла Коняєва і Партнери», 2008

Всі права застережено.
Часткове використання
матеріалів сайту
можливе лише
з письмового дозволу
Компанії «Анкор СВ»

 

Шановний Пошукачу вакансій!

Для того, щоб скористатися послугами Компаніх Executive Search «Анкор СВ», Вам необхідно надіслати нам деталізоване резюме, що відображає Ваш професійний досвід, знання та навички за адресою: info@ancor-sw.com. Якщо Ваше резюме ще не складено і Ви не знаєте, як це зробити, ми рекомендуємо скористатися зразком резюме , прийнятним для нашого Агентства. 

Наша послуга є безкоштовною для Пошукача вакансії/Кандидата на всіх її етапах. Як до моменту працевлаштування, так і після нього ми не робимо ніяких зборів - ні у відкритій (грошима), ні у завуальованій (наприклад, послугами) формі.

Особливість сервісу, що надається нашою компанією, полягає в тому, що ми не працюємо «із заплющеними очима». Після надходження замовлення, відповідного Вашому досвідові, наш консультант обов'язково зустрінеться з Вами, щоб обговорити Ваші досвід, знання, уміння, очікування, мотивацію. Він відповість на Ваші запитання і допоможе доопрацювати резюме - внести до нього всю необхідну додаткову інформацію. Співбесіда триває 1,5 - 2 години.

З моменту особистого знайомства з консультантом ви стаєте нашим Кандидатом. Це означає, що наші консультанти можуть періодично телефонувати Вам, уточнювати інформацію, якої бракує для ефективної роботи над замовленням компанії-клієнта.

Відомості про зарплати і компенсаційні пакети, які є актуальними для професіоналів різного рівня, систематизуються нами в "Огляді заробітних плат і компенсаційних пакетів" , який щорічно випускається компанією «Анкор СВ» . Дані цього аналітичного збірника доступні для наших кандидатів.

Консультанти допоможуть Вам зорієнтуватися на ринку вакансій, підкажуть, для яких компаній Ваші знання і кваліфікація можуть бути найцікавішими, проконсультують з питань трудових відносин і планування кар'єри. 

Всі наші пропозиції вакансій реальні. Перш ніж узяти замовлення від компанії, ми обов'язково зберемо про неї всю відкриту інформацію. Якщо є можливість, побуваємо в офісі, особисто познайомимося з роботодавцем.

У компанію потенційного роботодавця Ваше резюме потрапить тільки після Вашого дозволу і з рівнем конфіденційності, замовленим Вами заздалегідь. Ніяких несанкціонованих «подорожей» Вашого резюме по невідомих адресах наша технологія не припускає.

Після того, як представник компанії-замовника запропонує організувати інтерв'ю, ми ще раз зустрінемося з Вами і допоможемо підготуватися до зустрічі. В процесі підготовки детально розповімо все, що ми знаємо про компанію потенційного роботодавця, особливості відкритої вакансії, визначимо вашу мотивацію на заняття цієї вакансії. Одразу слід звернути Вашу увагу, що ми у жодному випадку не запропонуємо Вам готових варіантів самопрезентації. Просто вислухаємо те, що Ви збираєтеся розповісти, підкажемо, чого ми не почули, якої інформації бракує, а що було вже зайвим.

Коли роботодавець висловить готовність зробити Вам пропозицію, ми зберемо рекомендації на Вас зі всіх попередніх місць роботи. Тому будьте готові обов'язково надати нам контактну інформацію про людей, що будуть готові Вас відрекомендувати. Консультант, згідно з нашою технологією роботи, не має права представляти кандидата Клієнтові за відсутності контактної інформації щодо потенційних рекомендувачів.

Після Вашого виходу на роботу «Анкор СВ» несе відповідальність за Вас перед компанією впродовж ста днів випробувального терміну. Тому ми телефонуватимемо і Вам, і Вашому новому керівникові, щоб дізнатися, як проходить процес адаптації. У разі потреби наші консультанти нададуть Вам необхідну психологічну підтримку або дадуть пораду у сфері своєї компетентності. Часто Кандидати самі телефонують нам, щоб проінформувати про стан своїх справ. 


 
Про нас Послуги Контакти Карта сайту Прес-центр Пошукачам